Terminliste 2015

 

TERMINLISTE FOR 2015
Dato Arrangement Sted
Innveiing Start
21. januar (onsdag) KLM i Benkpress Halden 17:00 18:00
26. januar (mandag) Årsmøte Halden - 18:00
14-15. februar RM i Styrkeløft Fredrikstad    
11. mars KLM i Styrkeløft Halden 17:00 18:00
21 - 22. mars NM i Benkpress Brumunddal    
27. mai (onsdag) Seriestevne Halden 17:00 18:00
29 - 31. mai NM i Styrkeløft Askim    
09. mai Nasjonalt U/Jr-stevne  Brumunddal    
* Sydnorsk      
23. september (onsdag) Seriestevne Halden 17:00 18:00
10. oktober RM Klassisk      
20 - 22. november NM ung/jr/vet      
09. desember (onsdag) Seriestevne Halden 17:00 18:00
         

 * info kommer

Tidligere års terminlister

 

Terminliste 2014

 

TERMINLISTE FOR 2014
Dato Arrangement Sted
Innveiing Start
22. januar (onsdag) KLM i Benkpress Halden 17:00 18:00
03. februar (mandag) Årsmøte Halden - 18:00
08. februar RM i Styrkeløft Askim 08:00 09:30
* RM i Benkpress      
05. mars (onsdag) KLM i Styrkeløft Halden 17:00 18:00
24 - 25. mars NM i Benkpress Bergen    
30. april (onsdag) Seriestevne Halden 17:00 18:00
* EM i Styrkeløft      
29. mai - 01. juni NM i Styrkeløft      
* EM Junior      
10. mai Nasjonalt U/Jr-stevne  Brumunddal    
24. september (onsdag) Seriestevne Halden 17:00 18:00
* Syd-Norsk Styrkeløft      
* Syd-Norsk Benkpress      
* VM      
21 - 23. november NM ung/jr/vet Bergen    
10. desember (onsdag) Seriestevne Halden 17:00 18:00

 * info mangler

 

Terminliste 2009

 

TERMINLISTE FOR 2009
Dato Arrangement Sted
Innveiing Start
26. januar (mandag) Årsmøte Halden - 18:00
11. februar (onsdag) KLM i Benkpress Halden 17:00 18:00
21. februar (lørdag) RM i Styrkeløft      
28. februar (søndag) RM i Benkpress      
18. mars (onsdag) KLM i Styrkeløft Halden 17:00 18:00
27 - 28. mars NM i Benkpress Odin SK    
01. april (onsdag) Seriestevne Halden 17:00 18:00
20. mai (onsdag) Seriestevne Halden 17:00 18:00
05 - 06. juni NM i Styrkeløft      
20. juni Nasjonalt U/Jr-stevne Brumunddal    
10. oktober Syd-Norsk Styrkeløft      
11. oktober Syd-Norsk Benkpress      
28. oktober (onsdag) Seriestevne Halden 17:00 18:00
19 - 21 november NM ung/jr/vet Alta    
09. desember (onsdag) Seriestevne Halden 17:00 18:00

 

 

Terminliste 2010

 

TERMINLISTE FOR 2010
Dato Arrangement Sted
Innveiing Start
25. januar (mandag) Årsmøte Halden - 18:00
10. februar (onsdag) KLM i Benkpress Halden 17:00 18:00
27. februar (lørdag) RM i Styrkeløft Oslo SK (?)    
28. februar (søndag) RM i Benkpress Oslo SK (?)    
17. mars (onsdag) KLM i Styrkeløft Halden 17:00 18:00
26 - 28. mars NM i Benkpress Askim SK    
21. april (onsdag) Seriestevne Halden 17:00 18:00
04 - 08. mai EM i Styrkeløft Sverige    
04 - 06. juni NM i Styrkeløft Sande KK    
08. juni Nasjonalt U/Jr-stevne Brumunddal    
08 - 12. juni EM Junior Hamar    
18. september (lørdag) Regionskamp
SRØ-Vestre Svealand
Halden 11:00 13:00
09. oktober Syd-Norsk Styrkeløft Moss    
10. oktober Syd-Norsk Benkpress Moss    
19 - 21 november NM ung/jr/vet Moss    
08. desember (onsdag) Seriestevne Halden 17:00 18:00

 

 

Terminliste 2011

 

TERMINLISTE FOR 2011
Dato Arrangement Sted
Innveiing Start
02. februar (onsdag) KLM i Benkpress Halden 17:00 18:00
07. februar (mandag) Årsmøte Halden - 18:00
12. februar () RM i Styrkeløft Lillestrøm 09:00 11:00
12. februar () RM i Benkpress Lillestrøm 09:30 11:30
09. mars (onsdag) KLM i Styrkeløft Halden 17:00 18:00
26 - 27. mars NM i Benkpress Oslo    
06. april (onsdag) Seriestevne Halden 17:00 18:00
10 - 14. mai EM i Styrkeløft Tsjekkia    
03 - 05. juni NM i Styrkeløft Askim    
07 - 11. juni EM Junior England    
18. juni Nasjonalt U/Jr-stevne Brumunddal    
21. september Seriestevne Halden 17:00 18:00
01. oktober Syd-Norsk Styrkeløft Moss    
02. oktober Syd-Norsk Benkpress Moss    
31. oktober - 05. november VM Tsjekkia    
18 - 20. november NM ung/jr/vet      
07. desember (onsdag) Seriestevne Halden 17:00 18:00

 

 

Ren Utøver

Antidoping Norge presenterer Ren Utøver. Et e-læringsprogram for utøvere og støtteapparat. Deltakerne vil etter endt kurs bli sertifisert.

Se her for informasjon!

Sammen mot doping

Neste Stevne(r)

Halden SI
Klubbmesterskap styrkeløft


4. mars

Innveiing kl 17:00
Stevnestart kl 18:00


Sauda IL
NM benkpress (utst.) S/U/J/V

28-29. mars


Oslo SK
NM utstyrsfritt U/J/V styrkeløft

24-26. april


Hamar
NM styrkel (m. utstyr) senior

25-27. juni


IL Kraftsport
RM utstyrsfritt Styrkel.+benk S/J/U/V

22-23. august